سنگ گرانیت ایتالیایی سوپروایت

سنگ گرانیت “سوپروایت” که اصالت ایتالیایی دارد، در هر قسمتی از پروژه شما که استفاده شود از صفحه کابینت آشپزخانه (کانتر تاپ) تا دیوار های لابی، حمام یا سرویس بهداشتی، زیبایی بی نظیر و کیفیتی بی همتا را به ارمغان خواهد آورد. سنگ گرانیت ایتالیایی Superwhite ( سوپروایت) از کشور برزیل یکی از زیباترین و پرفروش ترین سنگ های ساختمانی دنیا و ایتالیا می باشد. سنگ گرانیت طبیعی Superwhite با رنگ زمینه ای سفید و خاکستری از زیباترین انواع گرانیت ایتالیایی و دنیا به شمار می آید.

 

سنگ گرانیت ایتالیایی سوپروایت 

سنگ گرانیت ایتالیایی سوپروایت که از پرفروشترین گرانیت های خارجی است، در هر پروژه ساختمانی ار مجموعه ای لوکس مسکونی، مراکز خرید لاکچری و تجاری، مجموعه های ادارای و همیچنین هتل ها و رستوران های لوکس که استفاده شود زیبایی بی نظیر و کیفیتی بی همتا را به ارمغان خواهد آورد. استفاده از سنگ گرانیت ایتالیایی سوپروایت چه برای ساخت سنگ صفحه کابینت، صفحه جزیره و یا پشت کابینت آشپزخانه (کانتر تاپ، بک اسپلش و آیلند) تا دیوار های لابی بصورت بوک مچ، حمام مستر یا سرویس بهداشتی جز همراه آوردن حسی خاص، بی نظیر و لوکس نتیجه ای نخواهد داشت. سنگ گرانیت ایتالیایی Superwhite ( سوپروایت) از کشور ایتالیا یکی از زیباترین  و پرفروش ترین سنگ های ساختمانی دنیا و ایتالیا می باشد. سنگ گرانیت طبیعی Superwhite با رنگ زمینه ای سفید و خاکستری از زیباترین انواع گرانیت ایتالیایی و دنیا به شمار می آید.

فروش گرانیت ایتالیایی سوپروایت Superwhite

اسلب های سنگ گرانیت خارجی (ایتالیایی) سوپروایت در ساخت کانتر تاپ آشپرخانه (سنگ صفحه کابینت و پشت کابینت)، سرویس های بهداشتی و حمام، لابی و نیز سنگهای دکوراتیو آسانسور کاربرد دارند. یکی از فعالیت های اصلی سنگ میکاشیست فروش سنگ های خارجی از جمله فروش اسلب و تایل گرانیت سفید سوپروایت می باشد. همواره می کوشیم بهترین قیمت گرانیت های وارداتی را در کنار بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه کنیم. با توجه به نیاز شما عزیران امکان ارائه فرآوری گرانیت وارداتی ُSuperwhite از کشور ایتالیا بصورت صیقلی (پولیش)، مات (هوند) و چرمی وجود دارد. فروش گرانیت ایتالیایی سوپر وایت بصورت آنلاین و حضوری انجام می شود.

کاربری سنگ گرانیت خارجی سوپروایت

سنگ گرانیت خارجی سوپروایت با زیبایی فوق العاده ای که دارد می تواند کاربری های متفاوتی داشته باشد.

سنگ کانتر تاپ (صفحه کابینت)

سنگ کف و دیوار

سنگ پشت کابینت آشپزخانه (بک اسپلش)

سنگ جزیره و یا آیلند آشپزخانه

سنگ دکوراتیو و دیوار لابی پروژه های لوکس

سنگ آسانسور و سنگ قاب دور آسانسور

سنگ روشویی، حمام و سرویس های مستر لاکچری با سنگ گرانیت ایتالیایی سوپروایت

سنگ شومینه

سنگ میز ناهارخوری، عسلی و جلو مبلی (کافی تیبل)

سنگ دکوراتیو  TV Room (دیوار پشت تلویزیون)

 

مشتریان اصلی گرانیت خارجی (Superwhite) سوپروایت معماران و آرشیتکت های خوشنام، طراحان داخلی مشهور ، هتل های لاکچری و کابینت کاران پروژه های لوکس می باشند و ما برای تامین نیاز این طیف خاص پسند یکی از زیباترین و منحصر بفرد ترین مجموعه های گرانیت خارجی (ایتالیایی، برزیلی، هندی و آفریقایی) را در ایران گردآوری کرده ایم. امکان بازدید از مجموعه کامل مرمریت، انیکس، گرانیت و کوارتزیت های خارجی در شوروم و نمایشگاه اسلب سنگ میاشیست در شهرک صنعتی شمس آباد تهران وجود دارد.

سایر محصولات قابل تولید با گرانیت وارداتی سوپروایت

سنگ میکاشیست با بهره گیری از تیم طراحی قدرتمند و نیز تیم تولید با تجربه و دوره دیده در اروپا توانایی تولید انواع محصولات ترکیبی شامل انواع روشویی با سنگ های گرانیت، مرمریت و کوارتزیت وارداتی، انواع میز نهار خوری و عسلی، کنسول..با قیمت فروش مناسب را دارا می باشد. امکان اجرای تمامی طرح های لوکس، خاص و سفارشی شما مشتریان گرامی با انواع اسلب و تایل سنگ گرانیت طبیعی وارداتی سبز رنگ تروپیکال جانگل وجود دارد. شرکت سنگ میکاشیست سال ها قبل از اخذ نمایندگی از شرکت مارمیوروبیچی که یکی از مشهورترین تولیدکنندگان سنگ در کشور ایتالیاست در صنعت تولید سنگهای ایرانی و صاردات به کشورهای اروپایی و آمرکایی فعال بوده است. این شرکت همچنان مبادرت به تولید اسلب و تایل سنگهای مرغوب و ممتاز ایرانی و صادارت به بازارهای جهانی می نماید. در صورت تمایل برای دیدن سنگهای تراورتن و مرمریت ایرانی از سایت محصولات صادراتی ما دیدن بفرمایید.

By |2019-05-06T20:05:28+00:00می 6th, 2019|دسته‌بندی نشده|